Akcja „Mieszkanie Plus” w Nowym Targu

W Nowym Targu ma powstać 130 mieszkań w ramach rządowego programu „Mieszkanie Plus”. Realizatorem inwestycji jest PFR Nieruchomości.

Ciekawe miejsce inwestycji

Realizatorem inwestycji w Nowym Targu będzie spółka Chemobudowa Kraków. Lokale mieszkalne będą znajdować się w sześciokondygnacyjnym bloku. Planowana średnia powierzchnia jednego mieszkania to 40 m2. Lokale mają być wykończone w podstawowym standardzie deweloperskim.

Blok „Mieszkanie Plus” zostanie wybudowany w południowej części Nowego Targu przy budowanym obecnie nowym węźle Zakopianki. Powstająca inwestycja będzie tuż obok popularnych terenów rekreacyjnych i rezerwatu Bór na Czerwonem.

Spółka Chemobudowa wykonawcą inwestycji

Spółka Chemobudowa Kraków należy do Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu Nieruchomości, była realizatorem m.in. takich inwestycji jak:

  • Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach;
  • siedziba Radia Kraków;
  • Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha.

Andrzej Wyszyński, prezes Chemobudowy, w swojej wypowiedzi zapewnił, że spółka ma bardzo duże doświadczenie w realizacji tego typu inwestycji i jeśli nie wystąpią żadne nieprzewidziane zdarzenia, to budowa zostanie ukończona w nieco ponad rok.

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie opublikowany.