Nowy hotel powstanie w Zakopanem

Jeszcze w tym roku w Zakopanem pojawi się nowy ekskluzywny hotel – Mountain Diamond Hotel będzie ozdobą Księstwa Góralskiego, biznesowego konceptu Wojciecha Krzyściaka.

Budowa Górskiego Diamentu rozpoczęła się w zeszłym roku. Za inwestycją stoi marka Księstwo Góralskie, oferująca nie tylko sieć hoteli, ale też wyposażenie wnętrz, odzież i biżuterię. Ten luksusowy hotel powstaje w miejscu dawnego pensjonatu Daglezja, który na potrzeby nowego obiektu zostanie mocno rozbudowany. Mountain Diamond położony więc będzie w pobliżu Krupówek.

Photo by: Richard Baker / Contributor / In Pictures / Getty Images

Nowy hotel ma być utrzymany w regionalnym stylu architektonicznym. Jego rozmiary zaprojektowane są tak, aby mimo obszernej przestrzeni budynek nie przesłaniał szczególnej atrakcji Zakopanego – widoku na Tatry. Stąd Górski Diament będzie obiektem dość niskim w porównaniu z innymi zakopiańskimi hotelami. Wyjątkową ozdobą hotelu będzie zjawiskowy wodospad, który znajdzie się na południowej elewacji budynku.

Poza luksusowymi pokojami, hotel będzie zapewniał także strefę basenową, spa, prywatne jacuzzi z widokiem na Tatry oraz restauracje. Dodatkowo Górski Diament oferować ma 54 ekskluzywne apartamenty na sprzedaż.

Zobacz animację nowo powstającego hotelu Mountain Diamond:

Źródło: Gazeta Krakowska

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie opublikowany.