Propertylook Redakcja

Redakcja

Rynek nieruchomości we współczesnym świecie kształtują trendy konsumenckie, urbanistyczne, społeczne i technologiczne. Coraz więcej osób ma do czynienia z inwestycjami w tym obszarze.

Portal propertylook.pl to miejsce w sieci dla wszystkich obserwatorów rynku nieruchomości – profesjonalistów i indywidualnych inwestorów oraz tych, którzy zdecydowali, że będą żyć z nieruchomości, inwestują i zarządzają projektami mieszkaniowymi i komercyjnymi.

Znajdziecie tu informacje dotyczące inwestycji, obiektów, porad budowlanych w kontekście prawa i finansów, a także newsy o aktualnych inwestycjach na polskim rynku nieruchomości. Nie zabraknie również trendów i wiadomości o zmianach zachodzących w tym sektorze.

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Zespół redakcyjny

Anna Dobrut

Anna Dobrut

Z pasji zajmuje się copywritingiem. Jej teksty są związane z tematyką ogrodu oraz wnętrza. Doradza w zakresie nowych technologii budowlanych, a także ekobudownictwa, dzięki któremu można zaoszczędzić środki na ogrzewaniu. Prowadzi firmę Hero-Writer, zajmującą się marketingiem internetowym oraz copywritingiem.

Zobacz wpisy autora

Izabela Łuba

Z wykształcenia inżynier Zarządzania i Produkcji, specjalizująca się w tematyce instalacji i budownictwa energooszczędnego, wpisującego się w ideę ekologicznych budynków. Autorka wielu specjalistycznych artykułów branżowych i eksperckich dla producentów i dystrybutorów materiałów termoizolacyjnych.

Zobacz wpisy autora

Justyna Dereń

W branży copywriterskiej działa od 2013 roku. Miłośniczka fitness, designu i gorzkiej czekolady. Lubi spędzać wolny czas na łonie natury.

Zobacz wpisy autora

Kamil Michaluk

Kamil Michaluk

Historyk i ekonomista z zacięciem do spędzania wolnych chwil w ogrodzie. Lubi planować i ozdabiać przestrzeń wokół siebie. Stąd zainteresowanie aranżacją wnętrz i terenów zielonych. Uważa, że najciekawszy lub najpiękniejszy styl nie istnieje – za to każdy posiada coś, co może intrygować i inspirować.

Zobacz wpisy autora

Małgosia Kaceperska

Małgorzata Kacperska

Studentka filologii polskiej ze specjalizacją dziennikarską. Związana z marketingiem od kilku lat. Nie znosi rutyny, może dlatego wybrała pracę w Internecie. Jak uniknąć błędów w trakcie podpisywania umowy najmu wie z autopsji. Wynajmuje już trzecie mieszkanie w Poznaniu. Planuje zakup własnego M4.

Zobacz wpisy autora