Czy wiesz, co to jest Smart TV? Poznaj główne zalety Smart TV!

/
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Telewizory, które mają dostęp do internetu, to już praktycznie rozwiązanie, które znane jest każdemu. Czy wiesz jednak, co to jest Smart TV i jakich innych udogodnień możesz się spodziewać? Poznaj inteligentne telewizory, które cieszą się niemałą popularnością!

Jak powinien działać nowoczesny telewizor?

O nowoczesnych telewizorach mówi się coraz częściej, ponieważ znajdziemy je w wielu domach i innych miejscach, takich jak choćby biura czy sklepy. Korzystanie z najnowszych rozwiązań technologicznych sprawia, że urządzenia te oferują jeszcze więcej, a korzystanie z nich jest wciąż tak samo proste. 

Wybierając nowy telewizor, warto zastanowić się jednak, które funkcje będą dla nas szczególnie przydatne. Czy poszukiwany jest raczej TV dla gamera, czy jednak urządzenie, które sprawdzi się idealnie podczas oglądania ulubionych treści w gronie znajomych? Taki telewizor może oferować na przykład niezwykle duży ekran (w przypadku marki Samsung jest to nawet 98 cali), jak i łatwe oraz szybkie połączenie z innymi urządzeniami.

Co to jest Smart TV?

Ciekawym wyborem będzie postawienie na wspomniane już telewizory typu Smart. Czym jest ta funkcja i kiedy najlepiej się sprawdza? Najprościej mówiąc, zyskujemy dostęp nie tylko do internetu, ale przede wszystkim do aplikacji różnego rodzaju. Marka Samsung oferuje swoim użytkownikom dostęp do niemal 500 aplikacji, w tym 200 polskojęzycznych. 

W ten sposób nie musimy już ograniczać się jedynie do oglądania tych treści, które dostępne są w podstawowym czy rozszerzonym pakiecie telewizji. Sami możemy zdecydować, co i kiedy chcemy oglądać. Wystarczy opłacony dostęp do takich platform streamingowych, jak na przykład Prime Video, Disney+, Netflix, HBO Max, Player.pl, CANAL+ czy Polsat Box Go.

Najważniejszw zalety Smart TV

Jednak telewizor ze Smart TV to coś więcej niż jedynie oglądanie filmów i seriali. Będzie to także doskonały wybór dla graczy, którzy niekoniecznie mają miejsce na konsolę. Wybierając urządzenie od marki Samsung, możemy skorzystać z opcji streamowania gry z katalogu Xbox, a to wszystko dzięki Xbox Game Pass. Możemy więc prowadzić ulubione rozgrywki, a jednocześnie nie być posiadaczami konsoli. 

Instalowane aplikacje możesz w każdej chwili usunąć, wyszukać nowe bądź spersonalizować wygląd menu w taki sposób, aby dostęp do ulubionych treści był bajecznie prosty!

W przypadku korzystania ze sprzętu marki Samsung warto wspomnieć też o jeszcze jednym udogodnieniu. Co jeżeli urządzenia w domu można kontrolować bez ruszania się z fotela? Wystarczy do tego aplikacja SmartThings. Upewnij się jednak, że posiadasz sprzęty z nią kompatybilne. Następnie zaplanuj harmonogram swojego dnia, włącz w dowolnym momencie pralkę czy wyłącz światła. Wszystko to masz jak na wyciągnięcie ręki. Nie musisz już używać smartfona, aby sterować wspomnianymi urządzeniami. Twój telewizor również da Ci taką możliwość. 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

Zdjęcie: materiał Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Twoje dziecko uwielbia dinozaury? Fototapeta sprawi, że pokocha swój pokój!
/
Twoje dziecko uwielbia dinozaury? Fototapeta sprawi, że pokocha swój pokój!
Fototapeta dla dzieci to prosty przepis na to, co zrobić, by zwyczajny pokój stał się najlepszym pod słońcem miejscem do zabawy. Spośród wielu różnych propozycji nasz wybór padł na dinozaury, bo to motyw, który cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wielu maluchów!
Urząd skarbowy chce przyspieszyć egzekucję należności
/
Urząd skarbowy chce przyspieszyć egzekucję należności
Już niedługo zaczną obowiązywać nowe przepisy dotyczące egzekucji należności. Zobacz, o czym jest mowa w ustawie.
Naprawa pęknięć w betonie
/
Naprawa pęknięć w betonie
W jaki sposób można naprawić pęknięcia w betonie?