Płyty z poliwęglanu – poznaj ofertę PlexArt

/
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Płyty z poliwęglanu to produkty od lat cieszące się rosnącą popularnością. Ich właściwości sprawiają, że znajdują bardzo szerokie zastosowanie i świetnie sprawdzają w różnego rodzaju sytuacjach. W ofercie PlexArt przygotowaliśmy dla Ciebie duży wybór płyt z poliwęglanu litego i komorowego, a także szeroki zakres usług związanych z obróbką tego materiału. Odwiedź naszą stronę, a przekonasz się jakie możliwości oferują te produkty – zapraszamy.

Poliwęglan lity

Poliwęglan lity to materiał bardzo elastyczny i niezwykle odporny na uszkodzenia mechaniczne. Przez to, że jest przezroczysty, stosowany jest jako zamiennik szkła w różnego rodzaju osłonach i zadaszeniach na balkonach czy tarasach. W handlu często spotykany jako materiał na powierzchnie reklamowe czy gabloty. O jego popularności, poza jego właściwościami praktycznymi decydują także ciekawe walory estetyczne

W ofercie sklepu PlexArt znajdziesz płyty z poliwęglanu litego w kolorze opal, dymionym oraz bezbarwne. Posiadamy produkty różniące się znacznie grubością (od 2 mm do 32 mm), dzięki czemu świetnie dostosujesz je do swoich potrzeb w zależności od zastosowania. Znajdziesz u nas płyty w standardowych wymiarach, ale możesz także zażyczyć sobie przycięcia ich na jakąkolwiek długość i szerokość. Wykonujemy zamówienia na wymiar korzystając z profesjonalnego sprzętu i wieloletniego doświadczenia.

Płyty plexi

PlexArt oferuje także płyty pleksi na wymiarprodukty najwyższej jakości wykonywane na zamówienie klienta. Charakteryzują się one niewielką wagą, doskonałą przepuszczalnością światła, dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi, a także podatnością na obróbkę mechaniczną i termoplastyczną.

Płyty pleksiglasowe w naszym asortymencie dostępne są w najbardziej popularnych rozmiarach i grubościach. Posiadamy także różne rodzaje – bezbarwne, mleczne, lustro lub kolorowe. Stawiamy na wysoką jakość produktów, dlatego nasze płyty wyróżniają się doskonałą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i na niesprzyjające warunki pogodowe. Pleksiglas to doskonały wybór dla osób szukających łatwego w montażu materiału będącego świetną alternatywą dla szkła.

Dla osób dbających o środowisko naturalne duże znaczenie będzie miało ekologiczność tego materiału. Bardzo łatwo przerobić go w procesie recyklingu, przez co zużyte elementy nie przyczyniają się do zaśmiecania planety, a zostają wykorzystane ponownie

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępną na naszej stronie internetowej. Zapewniamy korzystne warunki, indywidualne podejście do klienta i fachowe wsparcie. Możesz spodziewa się wyłącznie produktów najlepszej jakości i usług na najwyższym poziomie. Zapraszamy – PlexArt.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak powinien przebiegać bezpieczny odbiór mieszkania?
/
Jak powinien przebiegać bezpieczny odbiór mieszkania?
Chcesz dokonać odbioru mieszkania? Przeczytaj, jak przeprowadzić odbiór mieszkania w czasie pandemii.
Defektoskopy ultradźwiękowe. Ich przeznaczenie i zastosowanie
/
Defektoskopy ultradźwiękowe. Ich przeznaczenie i zastosowanie
Zastosowanie defektoskopów ultradźwiękowych zyskuje na znaczeniu wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność nieniszczących badań materiałowych, czy to w przemyśle budowlanym, stalowym, czy też z potrzeby nieinwazyjnego diagnozowania maszyn
Hurtowy zakup mieszkań – jakie zmiany szykuje rząd?
/
Hurtowy zakup mieszkań – jakie zmiany szykuje rząd?
Nowa ustawa dotycząca hurtowego zakupu mieszkań - na czym będzie polegać?