Nowy hotel powstanie w Zakopanem

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeszcze w tym roku w Zakopanem pojawi się nowy ekskluzywny hotel – Mountain Diamond Hotel będzie ozdobą Księstwa Góralskiego, biznesowego konceptu Wojciecha Krzyściaka.

Budowa Górskiego Diamentu rozpoczęła się w zeszłym roku. Za inwestycją stoi marka Księstwo Góralskie, oferująca nie tylko sieć hoteli, ale też wyposażenie wnętrz, odzież i biżuterię. Ten luksusowy hotel powstaje w miejscu dawnego pensjonatu Daglezja, który na potrzeby nowego obiektu zostanie mocno rozbudowany. Mountain Diamond położony więc będzie w pobliżu Krupówek.

Photo by: Richard Baker / Contributor / In Pictures / Getty Images

Nowy hotel ma być utrzymany w regionalnym stylu architektonicznym. Jego rozmiary zaprojektowane są tak, aby mimo obszernej przestrzeni budynek nie przesłaniał szczególnej atrakcji Zakopanego – widoku na Tatry. Stąd Górski Diament będzie obiektem dość niskim w porównaniu z innymi zakopiańskimi hotelami. Wyjątkową ozdobą hotelu będzie zjawiskowy wodospad, który znajdzie się na południowej elewacji budynku.

Poza luksusowymi pokojami, hotel będzie zapewniał także strefę basenową, spa, prywatne jacuzzi z widokiem na Tatry oraz restauracje. Dodatkowo Górski Diament oferować ma 54 ekskluzywne apartamenty na sprzedaż.

Zobacz animację nowo powstającego hotelu Mountain Diamond:

Źródło: Gazeta Krakowska

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak wykorzystać lekkie systemy zabudowy do tworzenia funkcjonalnej przestrzeni w domu?
/
Jak wykorzystać lekkie systemy zabudowy do tworzenia funkcjonalnej przestrzeni w domu?
Przekonaj się, jak efektywnie wykorzystać lekkie systemy zabudowy w domu, tworząc funkcjonalną przestrzeń bez znaczących remontów.
Polski Ład – co zmienia w polskim prawie budowlanym?
/
Polski Ład – co zmienia w polskim prawie budowlanym?
Polski Ład zmienia kilka istotnych kwestii w polskim prawie budowlanym. Sprawdź, co znalazło się w tym rządowym planie.
Fotele Rattanowe – wygodne i stylowe meble ogrodowe
/
Fotele Rattanowe – wygodne i stylowe meble ogrodowe
Fotele rattanowe to meble ogrodowe, które wykonane są z naturalnego rattanu lub syntetycznego materiału, który przypomina wyglądem naturalny rattan.