Nowy hotel powstanie w Zakopanem

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeszcze w tym roku w Zakopanem pojawi się nowy ekskluzywny hotel – Mountain Diamond Hotel będzie ozdobą Księstwa Góralskiego, biznesowego konceptu Wojciecha Krzyściaka.

Budowa Górskiego Diamentu rozpoczęła się w zeszłym roku. Za inwestycją stoi marka Księstwo Góralskie, oferująca nie tylko sieć hoteli, ale też wyposażenie wnętrz, odzież i biżuterię. Ten luksusowy hotel powstaje w miejscu dawnego pensjonatu Daglezja, który na potrzeby nowego obiektu zostanie mocno rozbudowany. Mountain Diamond położony więc będzie w pobliżu Krupówek.

Photo by: Richard Baker / Contributor / In Pictures / Getty Images

Nowy hotel ma być utrzymany w regionalnym stylu architektonicznym. Jego rozmiary zaprojektowane są tak, aby mimo obszernej przestrzeni budynek nie przesłaniał szczególnej atrakcji Zakopanego – widoku na Tatry. Stąd Górski Diament będzie obiektem dość niskim w porównaniu z innymi zakopiańskimi hotelami. Wyjątkową ozdobą hotelu będzie zjawiskowy wodospad, który znajdzie się na południowej elewacji budynku.

Poza luksusowymi pokojami, hotel będzie zapewniał także strefę basenową, spa, prywatne jacuzzi z widokiem na Tatry oraz restauracje. Dodatkowo Górski Diament oferować ma 54 ekskluzywne apartamenty na sprzedaż.

Zobacz animację nowo powstającego hotelu Mountain Diamond:

Źródło: Gazeta Krakowska

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak przygotować teren pod budowę szamba?
/
Jak przygotować teren pod budowę szamba?
Prawidłowa budowa szamba powinna podejmować przede wszystkim odpowiednio przygotowany teren pod zabudowę. Pamiętaj, by zwrócić uwagę na kilka przypadków.
Jak wybrać idealny fotel skandynawski do twojego salonu?
/
Jak wybrać idealny fotel skandynawski do twojego salonu?
Poznaj tajniki wyboru idealnego fotela skandynawskiego - od uznania własnych potrzeb, przez analizę stylu wnętrza, po zastosowanie konkretnych wskazówek. Spraw, by Twoja przestrzeń stała się symbolem gustu i wyrafinowania.
Fotele Rattanowe – wygodne i stylowe meble ogrodowe
/
Fotele Rattanowe – wygodne i stylowe meble ogrodowe
Fotele rattanowe to meble ogrodowe, które wykonane są z naturalnego rattanu lub syntetycznego materiału, który przypomina wyglądem naturalny rattan.