Akcja „Mieszkanie Plus” w Nowym Targu

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

W Nowym Targu ma powstać 130 mieszkań w ramach rządowego programu „Mieszkanie Plus”. Realizatorem inwestycji jest PFR Nieruchomości.

Ciekawe miejsce inwestycji

Realizatorem inwestycji w Nowym Targu będzie spółka Chemobudowa Kraków. Lokale mieszkalne będą znajdować się w sześciokondygnacyjnym bloku. Planowana średnia powierzchnia jednego mieszkania to 40 m2. Lokale mają być wykończone w podstawowym standardzie deweloperskim.

Blok „Mieszkanie Plus” zostanie wybudowany w południowej części Nowego Targu przy budowanym obecnie nowym węźle Zakopianki. Powstająca inwestycja będzie tuż obok popularnych terenów rekreacyjnych i rezerwatu Bór na Czerwonem.

Spółka Chemobudowa wykonawcą inwestycji

Spółka Chemobudowa Kraków należy do Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu Nieruchomości, była realizatorem m.in. takich inwestycji jak:

  • Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach;
  • siedziba Radia Kraków;
  • Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha.

Andrzej Wyszyński, prezes Chemobudowy, w swojej wypowiedzi zapewnił, że spółka ma bardzo duże doświadczenie w realizacji tego typu inwestycji i jeśli nie wystąpią żadne nieprzewidziane zdarzenia, to budowa zostanie ukończona w nieco ponad rok.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Kto może otrzymać zwrot podatku z Niemiec?
/
Kto może otrzymać zwrot podatku z Niemiec?
Czy wiesz, że otrzymanie zwrotu podatku z Niemiec może być możliwe dla niektórych osób?
Ceny działek budowlanych na Śląsku?
/
Ceny działek budowlanych na Śląsku?
Szukasz działki budowlanej na sprzedaż na terenie Śląska? Zobacz aktualne ceny działek i gruntów w województwie śląskim!
Sypialnia w hotelu – jak stworzyć w niej komfortowe warunki do odpoczynku?
/
Sypialnia w hotelu – jak stworzyć w niej komfortowe warunki do odpoczynku?
Hotelowe sypialnie powinny być przede wszystkim wygodne i sprzyjające odpoczynkowi. Warto więc zadbać o to, aby goście hotelowi mogli się w nich w pełni zrelaksować. Podpowiadamy, jak urządzić pokój hotelowy, aby osiągnąć taki właśnie efekt.