Targi gastronomiczno-hotelarskie EuroGastro / WorldHotel już we wrześniu

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

EuroGastro i WorldHotel to bezkonkurencyjnie najważniejsze w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej targi gastronomiczno-hotelarskie. Targi są skierowane do wszystkich pracujących w branży hotelarskiej, chcących poszerzyć swoją wiedzę i zyskać nowe znajomości.

Gdzie i kiedy?

24. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro oraz 13. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel odbędą się w dniach 1-3 września 2021 roku w Nadarzynie, w Ptak Warsaw Expo (PWE). 

Nowości w branży gastro

Targi gastronomiczne to doskonała szansa na zyskanie kontaktów i nawiązanie relacji biznesowych w branży hotelarskiej. Event EuroGastro i WorldHotel to świetne miejsce do zapoznania się z ofertą rynku, a w szczególności nowościami w branży. Wszyscy chcący rozpocząć swoją przygodę z gastronomią mogą zapoznać się z rozwiązaniami niezbędnymi do prowadzenia tego biznesu. W celach rozrywkowo-edukacyjnych można wziąć udział w warsztatach, konkursach kulinarnych, cukierniczych, barmańskich, baristycznych i wielu innych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Tapety w brzozy – propozycja w stylu skandynawskim
/
Tapety w brzozy – propozycja w stylu skandynawskim
Wystrój wnętrz staje się coraz ważniejszym zagadnieniem dla wielu osób. Jest to przede wszystkim spora gratka dla tych, którzy są estetami. Dla nich otoczenie to również źródło dobrego nastroju.
Dywany nadają się nawet do nowoczesnych pomieszczeń
/
Dywany nadają się nawet do nowoczesnych pomieszczeń
Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że dywany straciły swoją popularność. Jednak ci, którzy tak uważają są w wielkim błędzie, ponieważ dywany są niezastąpione nawet w nowoczesnych wnętrzach.
Targi mieszkań i domów Poznań 2022 – czy warto się wybrać?
/
Targi mieszkań i domów Poznań 2022 – czy warto się wybrać?
We wrześniu odbędą się w Poznaniu targi mieszkaniowe. Sprawdzamy, dlaczego warto je odwiedzić.