Targi gastronomiczno-hotelarskie EuroGastro / WorldHotel już we wrześniu

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

EuroGastro i WorldHotel to bezkonkurencyjnie najważniejsze w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej targi gastronomiczno-hotelarskie. Targi są skierowane do wszystkich pracujących w branży hotelarskiej, chcących poszerzyć swoją wiedzę i zyskać nowe znajomości.

Gdzie i kiedy?

24. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro oraz 13. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel odbędą się w dniach 1-3 września 2021 roku w Nadarzynie, w Ptak Warsaw Expo (PWE). 

Nowości w branży gastro

Targi gastronomiczne to doskonała szansa na zyskanie kontaktów i nawiązanie relacji biznesowych w branży hotelarskiej. Event EuroGastro i WorldHotel to świetne miejsce do zapoznania się z ofertą rynku, a w szczególności nowościami w branży. Wszyscy chcący rozpocząć swoją przygodę z gastronomią mogą zapoznać się z rozwiązaniami niezbędnymi do prowadzenia tego biznesu. W celach rozrywkowo-edukacyjnych można wziąć udział w warsztatach, konkursach kulinarnych, cukierniczych, barmańskich, baristycznych i wielu innych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Płytki heksagonalne – do jakich wnętrz pasują?
/
Płytki heksagonalne – do jakich wnętrz pasują?
Do jakich wnętrz pasują płytki heksagonalne? Dowiedzmy się!
Inwestycja w apartamenty na wynajem – czy to się opłaca?
/
Inwestycja w apartamenty na wynajem – czy to się opłaca?
Inwestycja w apartamenty na wynajem – czy warto? Oto czynniki, które wpływają na opłacalność i potencjalne zyski.
Czy lepiej mieć gotówkę czy mieszkanie?
/
Czy lepiej mieć gotówkę czy mieszkanie?
Wiele osób zastanawia się, czy warto pozostawić swoje środki na koncie, czy lepiej zainwestować w mieszkanie. Sprawdź, co warto wziąć pod uwagę.