Zamiast hotelu Cracovia Residence powstał biurowiec

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pandemia dała się we znaki wszystkim branżom. Ucierpieli restauratorzy, pracownicy biurowi, artyści, właściciele sklepów, prywatni przedsiębiorcy, hotelarze i wielu innych. W ubiegłym roku wszyscy czekali na otwarcie nowego hotelu na krakowskich Błoniach w obrębie Starego Rynku. Doskonała lokalizacja w normalnych okolicznościach z pewnością przyciągnęłaby wielu turystów. Co się jednak stało?

Marshal Center zamiast Cracovia Residence

Kiedy branża hotelarska została po raz pierwszy zamknięta z powodu szalejącego na świecie wirusa COVID-19 zarząd i inwestorzy stanęli przed trudną decyzją. Postanowiono zmienić profil działalności budynku i zamiast kameralnego hotelu w nowojorskim stylu służącego turystom, zdecydowano o przebranżowieniu i zmianie profilu na biurowy. W tym momencie w budynku kamiennicy z 1893 roku mieszczą się biura serwisowane. W Marshal Center znajdują się gabinety od 16 do 70 mkw., a łączna liczba stanowisk pracy wynosi 105 miejsc. Każde biuro wyposażone jest w prywatną łazienkę z prysznicem, dzięki czemu praca tam będzie jeszcze bardziej komfortowa. Dodatkowo wynajmujący mogą korzystać z sal konferencyjnych, a do ich dyspozycji jest również recepcja. Czego możemy być pewni? OmniOffice to jeden z bardziej przyjaznych pracownikom biurowców w Krakowie.

Źródło: propertynews.pl

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Rząd przyjął projekt tzw. pakietu mieszkaniowego
/
Rząd przyjął projekt tzw. pakietu mieszkaniowego
Rząd przyjął projekt „rynkowej części’’ pakietu mieszkaniowego. Co przewiduje nowe prawo?
Poliwęglan lity: Wielofunkcyjny materiał na miarę XXI wieku
/
Poliwęglan lity: Wielofunkcyjny materiał na miarę XXI wieku
Poliwęglan lity to wielofunkcyjny materiał o niezwykłych właściwościach. Odkryj jego zastosowania w przemyśle, architekturze i motoryzacji.
Jak dbać o meble skórzane?
/
Jak dbać o meble skórzane?
Aby cieszyć się ich komfortem oraz wyglądem potrzebna jest jednak odpowiednia pielęgnacja. Warto dowiedzieć się, jak o nie dbać i czym najlepiej konserwować.