Zamiast hotelu Cracovia Residence powstał biurowiec

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pandemia dała się we znaki wszystkim branżom. Ucierpieli restauratorzy, pracownicy biurowi, artyści, właściciele sklepów, prywatni przedsiębiorcy, hotelarze i wielu innych. W ubiegłym roku wszyscy czekali na otwarcie nowego hotelu na krakowskich Błoniach w obrębie Starego Rynku. Doskonała lokalizacja w normalnych okolicznościach z pewnością przyciągnęłaby wielu turystów. Co się jednak stało?

Marshal Center zamiast Cracovia Residence

Kiedy branża hotelarska została po raz pierwszy zamknięta z powodu szalejącego na świecie wirusa COVID-19 zarząd i inwestorzy stanęli przed trudną decyzją. Postanowiono zmienić profil działalności budynku i zamiast kameralnego hotelu w nowojorskim stylu służącego turystom, zdecydowano o przebranżowieniu i zmianie profilu na biurowy. W tym momencie w budynku kamiennicy z 1893 roku mieszczą się biura serwisowane. W Marshal Center znajdują się gabinety od 16 do 70 mkw., a łączna liczba stanowisk pracy wynosi 105 miejsc. Każde biuro wyposażone jest w prywatną łazienkę z prysznicem, dzięki czemu praca tam będzie jeszcze bardziej komfortowa. Dodatkowo wynajmujący mogą korzystać z sal konferencyjnych, a do ich dyspozycji jest również recepcja. Czego możemy być pewni? OmniOffice to jeden z bardziej przyjaznych pracownikom biurowców w Krakowie.

Źródło: propertynews.pl

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Układanie płytek – jak to zrobić?
/
Układanie płytek – jak to zrobić?
Czy do położenia płytek w kuchni lub łazience musisz wzywać eksperta? Zobacz, jak możesz zrobić to samodzielnie.
Jak wybrać fototapety na ścianę do salonu?
/
Jak wybrać fototapety na ścianę do salonu?
W tym artykule omówimy kilka istotnych czynników, które należy wziąć pod uwagę podczas wyboru fototapet na ścianę do salonu
Jak wybrać idealny wzór i kolor tapety dla stworzenia przytulnej atmosfery w sypialni?
/
Jak wybrać idealny wzór i kolor tapety dla stworzenia przytulnej atmosfery w sypialni?
Odkryj porady na stworzenie przytulnej atmosfery w sypialni poprzez dobór odpowiedniego wzoru i koloru tapety. Dowiedz się, które rozwiązania będą dla Ciebie najlepsze.