Dlaczego warto zainwestować w meble na wymiar?

/
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Inwestycja w wykończenie i wyposażenie mieszkania to coś, co będzie miało ogromny wpływ na to, jak jego wnętrza będą wyglądać po 2, 3 czy 5 latach. Niskiej klasy materiały i elementy wyposażenia bardzo szybko stracą dawną świetność, a w skrajnych przypadkach będą wymagać wymiany już po kilku latach niezbyt intensywnej eksploatacji. Coraz więcej Polaków to rozumie i zaczyna przywiązywać większą uwagę do zamawiania chociażby mebli do kuchni. Szczególną popularnością cieszą się meble na wymiar. Dlaczego tak jest?

Dlaczego Polacy kupują meble na wymiar?

Polacy uchodzą za oszczędny i praktyczny naród, który nie wydaje ogromnych kwot na wyposażenie wnętrz. Przejawia się to m.in. wielką popularnością tanich sieci marketów budowlanych i meblowych, gdzie miliony osób kupują niezbędne składniki aranżacyjne do domów lub mieszkań. Kuchnia jednak jest pomieszczeniem, które rządzi się swoimi prawami. Przede wszystkim jest intensywnie eksploatowana i narażona na zmienne temperatury, a także dużą wilgotność. Niskiej jakości płyta meblowa czy tani blat bardzo szybko ulegną zdefasonowaniu. Właśnie dlatego Polacy wolą kupić raz, a dobrze – decydują się na wysokogatunkowe meble kuchenne na wymiar od polskiego producenta.

Przykładem firmy, która realizuje zamówienia na meble na wymiar do kuchni, jest https://www.fabrykamebli.pl/ – atutem sklepu są przede wszystkim duży wybór produktów oraz krótkie czasy realizacji. W ofercie znaleźć można zarówno propozycje zabudowy utrzymanej w stylu nowoczesnym, skandynawskim, loftowym, jak i klasycznym. Tak naprawdę każdy więc znajdzie tu coś dla siebie.

Meble na wymiar, czyli kuchnia szyta na miarę

Kuchnie w polskich mieszkaniach mają często dość nietypowy układ. Bywają naprawdę małe lub długie i wąskie, przez co dopasowanie gotowej zabudowy nie zawsze jest łatwe. Meble na wymiar eliminują ten problem – zestaw jest w końcu szyty na miarę i uwzględnia nie tylko wielkość, ale i układ pomieszczenia, przez co można zdecydowanie lepiej zagospodarować dostępną przestrzeń. Dzięki temu kuchnia jest bardziej funkcjonalna i po prostu wygodna w eksploatacji.

Ogromnie ważna jest też kwestia personalizacji. Wiele osób pragnie nietuzinkowych rozwiązań, których próżno szukać w gotowych meblach. W przypadku zabudowy na wymiar to klient decyduje, jaką kolorystykę i strukturę frontów oraz blatów wybierze. Drewniany blat i białe fronty? Nic prostszego! Granatowa zabudowa z betonowym blatem? Proszę bardzo. Klientów ogranicza tylko wyobraźnia, nic więc dziwnego, że meble na wymiar to obecnie wiodący wybór wymagających Polaków.

Raquel Navalon Alvarez

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie rozwiązania mogą być przydatne w gastronomii?
/
Jakie rozwiązania mogą być przydatne w gastronomii?
Jak przystosować się do prowadzenia lokalu gastronomicznego w XXI wieku? Sprawdź, jakie innowacje możesz wprowadzić i bądź gotowy na zwiększenie swojej konkurencyjności na rynku!
Spawarki migomaty – charakterystyka
/
Spawarki migomaty – charakterystyka
Spawanie, zwłaszcza na potrzeby warsztatu majsterkowicza, wcale nie jest pracą przesadnie skomplikowaną. Warunkiem udanego spawania jest jednak dobór odpowiedniego urządzenia. To od rodzaju spawarki i towarzyszących jej akcesoriów w największym stopniu zależą możliwości spawania i zakres spawanych materiałów.
Praktyczne wskazówki dotyczące urządzenia małej kuchni
/
Praktyczne wskazówki dotyczące urządzenia małej kuchni
Jakie meble i urządzenia są najbardziej optymalne do małej kuchni? W jaki sposób zaaranżować tę komfortową przestrzeń? Przekonajmy się!