Młyny Gdańskie już w sprzedaży

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ruszyła sprzedaż nowego etapu inwestycji Młyny Gdańskie – wyjątkowego osiedla w atrakcyjnej lokalizacji w Gdańsku. Wysoki standard, unikalny design i wiele udogodnień dla mieszkańców to cechy, którymi wyróżnia się inwestycja grupy Allcon. 

Młyny Gdańskie to kameralne osiedle położone w dogodnej lokalizacji. Gdańskie Siedlce to miejsce, w którym można odpocząć od zgiełku i cieszyć się zielonym otoczeniem. Jednocześnie to dzielnica dobrze skomunikowana ze Śródmieściem, a umiejscowienie osiedla na słonecznym wzgórzu zapewniać będzie mieszkańcom wyjątkowy widok na panoramę miasta. Atrakcyjne apartamenty są już w sprzedaży.

Wszystko w wersji premium

Na osiedlu Młyny Gdańskie znajdziemy apartamenty premium o różnych metrażach. Największe z nich posiadają ekspozycję na 3 strony świata, a powierzchnia ogródków otaczających budynki mieszkalne sięgnąć ma 220 mkw. Poza tym mieszkańcy będą mogli relaksować się w prywatnej strefie rekreacyjno-klubowej zlokalizowanej w centralnej części osiedla. Wśród atrakcji znajdą się w pełni wyposażona sala fitness, strefa cardio czy bilard. 

Nowoczesna inwestycja wpisuje się w historyczne otoczenie

To, co czyni Młyny Gdańskie wyjątkowym miejscem, to także ich wyszukana architektura. Projekt charakteryzuje się nowoczesnym designem, ale skomponowanym tak, że doskonale wpisuje się w historyczne otoczenie. Historia Siedlec sięga bowiem aż XV wieku, w związku z czym na obszarze dzielnicy poza współczesnymi osiedlami znajdują się także neogotyckie strzeliste budowle, efektowne kamienice z początku XX wieku oraz budynki modernistyczne. Połączenie nowoczesnych elementów z fasadą harmonizującą z elewacjami zabytkowych obiektów z sąsiedztwa sprawia, że Młyny Gdańskie to miejsce o wyjątkowym charakterze. 

Nowy etap inwestycji jest już w sprzedaży

Grupa Allcon uruchomiła sprzedaż nowego etapu Młynów Gdańskich. W planach są dwa budynki, w których powstać ma 107 mieszkań o różnych metrażach – od 25 mkw. do 122 mkw. Będą to lokale od jedno- do pięciopokojowych. Mieszkania na parterze dodatkowo będą mogły pochwalić się prywatnymi ogródkami. Ceny lokali rozpoczynają się od 495 tys. brutto. Odbiór pierwszego etapu został wyznaczony na IV kwartał 2022 roku, drugiego z kolei na II kwartał 2023 roku.

Zdj. główne: Breno Assis/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak odprowadzić wodę z wykopu?
/
Jak odprowadzić wodę z wykopu?
W trakcie budowy domu, ogrodu czy innych obiektów często konieczne jest wykopanie długiego i głębokiego rowu. Wykop ten może być niezbędny do ułożenia fundamentów, układania rur czy wykonania innych prac. Po zakończeniu prac konieczne jest jednak odpowiednie odprowadzenie wody, która może się tam zebrać. W przeciwnym razie mogą pojawić się poważne problemy, takie jak zalanie wykopu czy podmokłe tereny wokół niego. W tym artykule przedstawimy kilka skutecznych sposobów, które pomogą Ci odprowadzić wodę z wykopu.
Stolarka okienna godna zaufania
/
Stolarka okienna godna zaufania
Okna muszą znaleźć się w każdym budynku. Bezwzględnie. Z tego zdaje sobie sprawę każda osoba. Gorzej już jednak podjąć finalną decyzję, jeżeli chodzi o wybór dobrych okien. Biorąc pod uwagę liczbę produktów, można mieć nie lada dylemat. Na co należy zwrócić uwagę, decydując się na zakup stolarki okiennej, aby nie żałować swojej decyzji? Oto kilka aspektów, które zawsze należy wziąć pod uwagę, przygotowując się do takiego zakupu.
Skup nieruchomości: Oszczędzaj czas i energię przy sprzedaży swojego domu
/
Skup nieruchomości: Oszczędzaj czas i energię przy sprzedaży swojego domu
Planujesz sprzedaż domu? Skup nieruchomości to szybkie i bezproblemowe rozwiązanie!