Młyny Gdańskie już w sprzedaży

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ruszyła sprzedaż nowego etapu inwestycji Młyny Gdańskie – wyjątkowego osiedla w atrakcyjnej lokalizacji w Gdańsku. Wysoki standard, unikalny design i wiele udogodnień dla mieszkańców to cechy, którymi wyróżnia się inwestycja grupy Allcon. 

Młyny Gdańskie to kameralne osiedle położone w dogodnej lokalizacji. Gdańskie Siedlce to miejsce, w którym można odpocząć od zgiełku i cieszyć się zielonym otoczeniem. Jednocześnie to dzielnica dobrze skomunikowana ze Śródmieściem, a umiejscowienie osiedla na słonecznym wzgórzu zapewniać będzie mieszkańcom wyjątkowy widok na panoramę miasta. Atrakcyjne apartamenty są już w sprzedaży.

Wszystko w wersji premium

Na osiedlu Młyny Gdańskie znajdziemy apartamenty premium o różnych metrażach. Największe z nich posiadają ekspozycję na 3 strony świata, a powierzchnia ogródków otaczających budynki mieszkalne sięgnąć ma 220 mkw. Poza tym mieszkańcy będą mogli relaksować się w prywatnej strefie rekreacyjno-klubowej zlokalizowanej w centralnej części osiedla. Wśród atrakcji znajdą się w pełni wyposażona sala fitness, strefa cardio czy bilard. 

Nowoczesna inwestycja wpisuje się w historyczne otoczenie

To, co czyni Młyny Gdańskie wyjątkowym miejscem, to także ich wyszukana architektura. Projekt charakteryzuje się nowoczesnym designem, ale skomponowanym tak, że doskonale wpisuje się w historyczne otoczenie. Historia Siedlec sięga bowiem aż XV wieku, w związku z czym na obszarze dzielnicy poza współczesnymi osiedlami znajdują się także neogotyckie strzeliste budowle, efektowne kamienice z początku XX wieku oraz budynki modernistyczne. Połączenie nowoczesnych elementów z fasadą harmonizującą z elewacjami zabytkowych obiektów z sąsiedztwa sprawia, że Młyny Gdańskie to miejsce o wyjątkowym charakterze. 

Nowy etap inwestycji jest już w sprzedaży

Grupa Allcon uruchomiła sprzedaż nowego etapu Młynów Gdańskich. W planach są dwa budynki, w których powstać ma 107 mieszkań o różnych metrażach – od 25 mkw. do 122 mkw. Będą to lokale od jedno- do pięciopokojowych. Mieszkania na parterze dodatkowo będą mogły pochwalić się prywatnymi ogródkami. Ceny lokali rozpoczynają się od 495 tys. brutto. Odbiór pierwszego etapu został wyznaczony na IV kwartał 2022 roku, drugiego z kolei na II kwartał 2023 roku.

Zdj. główne: Breno Assis/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak efektywne planowanie przestrzeni biurowej wpływa na produktywność zespołu?
/
Jak efektywne planowanie przestrzeni biurowej wpływa na produktywność zespołu?
Odkryj, jak odpowiednio zaprojektowane i zorganizowane miejsce pracy może zwiększyć produktywność zespołu. Dowiedz się, jak skuteczne zarządzanie przestrzenią biurową wpływa na komfort i efektywność pracy.
Budowa, rozbudowa, remont i nadbudowa? Jak odróżnić poszczególne prace?
/
Budowa, rozbudowa, remont i nadbudowa? Jak odróżnić poszczególne prace?
Prace związane z remontem i rozbudową domu mogą mieć różny status prawny, z którego wynikają konkretne obowiązki. Poznaj definicje najważniejszych robót budowlanych.
Jak wybrać odpowiednie narzędzia ogrodnicze – poradnik dla początkujących
/
Jak wybrać odpowiednie narzędzia ogrodnicze – poradnik dla początkujących
Zdobądź niezbędną wiedzę, by odpowiednio dobrać narzędzia do pracy w ogrodzie. Praktyczne porady dla początkujących ogrodników.