Młyny Gdańskie już w sprzedaży

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ruszyła sprzedaż nowego etapu inwestycji Młyny Gdańskie – wyjątkowego osiedla w atrakcyjnej lokalizacji w Gdańsku. Wysoki standard, unikalny design i wiele udogodnień dla mieszkańców to cechy, którymi wyróżnia się inwestycja grupy Allcon. 

Młyny Gdańskie to kameralne osiedle położone w dogodnej lokalizacji. Gdańskie Siedlce to miejsce, w którym można odpocząć od zgiełku i cieszyć się zielonym otoczeniem. Jednocześnie to dzielnica dobrze skomunikowana ze Śródmieściem, a umiejscowienie osiedla na słonecznym wzgórzu zapewniać będzie mieszkańcom wyjątkowy widok na panoramę miasta. Atrakcyjne apartamenty są już w sprzedaży.

Wszystko w wersji premium

Na osiedlu Młyny Gdańskie znajdziemy apartamenty premium o różnych metrażach. Największe z nich posiadają ekspozycję na 3 strony świata, a powierzchnia ogródków otaczających budynki mieszkalne sięgnąć ma 220 mkw. Poza tym mieszkańcy będą mogli relaksować się w prywatnej strefie rekreacyjno-klubowej zlokalizowanej w centralnej części osiedla. Wśród atrakcji znajdą się w pełni wyposażona sala fitness, strefa cardio czy bilard. 

Nowoczesna inwestycja wpisuje się w historyczne otoczenie

To, co czyni Młyny Gdańskie wyjątkowym miejscem, to także ich wyszukana architektura. Projekt charakteryzuje się nowoczesnym designem, ale skomponowanym tak, że doskonale wpisuje się w historyczne otoczenie. Historia Siedlec sięga bowiem aż XV wieku, w związku z czym na obszarze dzielnicy poza współczesnymi osiedlami znajdują się także neogotyckie strzeliste budowle, efektowne kamienice z początku XX wieku oraz budynki modernistyczne. Połączenie nowoczesnych elementów z fasadą harmonizującą z elewacjami zabytkowych obiektów z sąsiedztwa sprawia, że Młyny Gdańskie to miejsce o wyjątkowym charakterze. 

Nowy etap inwestycji jest już w sprzedaży

Grupa Allcon uruchomiła sprzedaż nowego etapu Młynów Gdańskich. W planach są dwa budynki, w których powstać ma 107 mieszkań o różnych metrażach – od 25 mkw. do 122 mkw. Będą to lokale od jedno- do pięciopokojowych. Mieszkania na parterze dodatkowo będą mogły pochwalić się prywatnymi ogródkami. Ceny lokali rozpoczynają się od 495 tys. brutto. Odbiór pierwszego etapu został wyznaczony na IV kwartał 2022 roku, drugiego z kolei na II kwartał 2023 roku.

Zdj. główne: Breno Assis/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Zalety betonu architektonicznego w różnych projektach
/
Zalety betonu architektonicznego w różnych projektach
W tym artykule przyjrzymy się głównym zaletom betonu architektonicznego i dowiemy się, dlaczego jest on tak ceniony w projektowaniu zarówno wnętrz, jak i elewacji budynków.
Księgi wieczyste online: Jak korzystać z elektronicznej wersji dokumentów nieruchomości
/
Księgi wieczyste online: Jak korzystać z elektronicznej wersji dokumentów nieruchomości
Elektroniczne księgi wieczyste dostępne online umożliwiają szybki i wygodny dostęp do informacji dotyczących nieruchomości.
Co może podlegać pod porady prawne?
/
Co może podlegać pod porady prawne?
W tym artykule omówimy, czym są porady prawne oraz jakie kwestie i problemy można omówić z prawnikiem w ramach takich porad.