Nieruchomości własne, czyli jakie? Poznaj ofertę firmy KRUK!

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Choć główną gałęzią działalności firmy KRUK S.A. jest kompleksowa obsługa wierzytelności, znajdziesz wśród jej usług również oferty sprzedaży nieruchomości własnych. Czym one są? To mieszkania, domy i inne obiekty, które zostały odkupione na licytacji komornicze i są wystawiane do sprzedaży. Sprawdź, czy warto je kupić i na co możesz liczyć, decydując się na to rozwiązanie!

Jakie nieruchomości własne są dostępne w sprzedaży?

Firma KRUK S.A. oferuje następujące nieruchomości własne:

  • mieszkania i domy,
  • lokale usługowe,
  • obiekty handlowe,
  • ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty,
  • kamienice,
  • magazyny,
  • hale przemysłowe.

Baza ogłoszeń jest stale rozbudowywana, a każda oferta zostaje skrupulatnie opisana, aby potencjalny kupiec miał pewność dobrze podjętej decyzji inwestycyjnej.

Dlaczego warto rozważyć zakup nieruchomości własnych od KRUKa?

Przede wszystkim dlatego, że jest to pewna i bezpieczna inwestycja – właścicielem sprzedawanych nieruchomości jest wspomniana firma, która dokładnie zweryfikowała stan prawny danego obiektu, ewentualne obciążenia hipoteczne czy możliwość pojawienia się roszczeń ze strony osób trzecich. Nie bez znaczenia jest też pomoc w dopełnieniu formalności oraz sprawdzony stan techniczny, dokładnie przedstawiony w ogłoszeniach. Dzięki temu wiesz, czy warto nabyć daną nieruchomość i jaki mniej więcej wkład finansowy będzie potrzebny na potencjalne prace remontowe niezbędne do przeprowadzenia. Podejmujesz zatem racjonalną i świadomą decyzję inwestycyjną.

Sprawdź ogłoszenia sprzedaży nieruchomości własnych i znajdź ofertę dla siebie!

Bogaty wybór ogłoszeń pozwala Ci znaleźć ofertę odpowiednią pod kątem ceny, lokalizacji, stanu technicznego i przeznaczenia nieruchomości. Masz szansę nabyć mieszkanie lub dom o odpowiadającym Ci metrażu i liczbie pokoi, halę przemysłową czy produkcyjną, lokal usługowy pod prowadzenie działalności. Wszystkie wystawione na sprzedaż obiekty są dokładnie opisane. Przekonaj się sam!

Zdjęcie: materiał Partnera.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Do kiedy trzeba zapłacić podatek za mieszkanie, dom lub grunt?
/
Do kiedy trzeba zapłacić podatek za mieszkanie, dom lub grunt?
Podatek od nieruchomości należy opłacić, jeśli jest się właścicielem gruntu, mieszkania albo domu. Upewnij się, że wiesz, do kiedy masz czas na uiszczenie tej opłaty.
Hurtowy zakup mieszkań – jakie zmiany szykuje rząd?
/
Hurtowy zakup mieszkań – jakie zmiany szykuje rząd?
Nowa ustawa dotycząca hurtowego zakupu mieszkań - na czym będzie polegać?
Wybieramy idealną wannę dwuosobową – na co zwrócić uwagę?
/
Wybieramy idealną wannę dwuosobową – na co zwrócić uwagę?
Poznaj kluczowe aspekty, którymi należy się kierować przy wyborze idealnej wanny dwuosobowej. Poznaj różne modele, ich funkcje oraz porady dotyczące montażu.