Zakup preferencyjny węgla — czyli jak działa ustawa węglowa?

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Czy wiesz, że można już składać wniosek o preferencyjny zakup węgla? Wypełnienie wniosku nie zajmie dużo czasu, a zysk może być naprawdę spory!

Skorzystaj z preferencyjnego zakupu węgla

Do 15 kwietnia 2023 r. można złożyć wniosek o zakup węgla od gminy za nie więcej niż 2000 zł za tonę. Cena jak na obecne realia jest bardzo dobra, dlatego jeśli jesteś uprawniony do dodatku węglowego i posiadasz piec, który jest zarejestrowany w CEEB (Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków), złóż do swojej gminy wniosek o zakup preferencyjny węgla. Możliwy jest też preferencyjny zakup węgla z gminy sąsiedniej lub od innego podmiotu, jednak wówczas poza wnioskiem konieczne jest przedstawienie odpowiedniego zaświadczenia. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

Zdj. główne: OnzeCreativitijd/pixabay.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Tagi
Rekomendowane
Jak przyciągnąć kupujących poprzez aranżację ogrodu
/
Jak przyciągnąć kupujących poprzez aranżację ogrodu
Odkryj sposoby na przyciągnięcie kupujących poprzez efektywną aranżację ogrodu. Zastosuj prosty, ale skuteczny plan, aby twój ogród stał się sprzedażowym atutem!
Radcy prawni i adwokaci – co mają ze sobą wspólnego?
/
Radcy prawni i adwokaci – co mają ze sobą wspólnego?
Radcy prawni i adwokaci: Profesjonaliści prawa z różnymi specjalizacjami, ale wspólnym celem - obrona praw i interesów klientów.
Zasady i tajniki bezproblemowego wynajmowania nieruchomości
/
Zasady i tajniki bezproblemowego wynajmowania nieruchomości
Odkryj sprawdzone metody i techniki wynajmu nieruchomości bez zbędnych kłopotów. Dowiedz się, jak z sukcesem zarządzać swoją nieruchomością.