Zakup preferencyjny węgla — czyli jak działa ustawa węglowa?

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Czy wiesz, że można już składać wniosek o preferencyjny zakup węgla? Wypełnienie wniosku nie zajmie dużo czasu, a zysk może być naprawdę spory!

Skorzystaj z preferencyjnego zakupu węgla

Do 15 kwietnia 2023 r. można złożyć wniosek o zakup węgla od gminy za nie więcej niż 2000 zł za tonę. Cena jak na obecne realia jest bardzo dobra, dlatego jeśli jesteś uprawniony do dodatku węglowego i posiadasz piec, który jest zarejestrowany w CEEB (Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków), złóż do swojej gminy wniosek o zakup preferencyjny węgla. Możliwy jest też preferencyjny zakup węgla z gminy sąsiedniej lub od innego podmiotu, jednak wówczas poza wnioskiem konieczne jest przedstawienie odpowiedniego zaświadczenia. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

Zdj. główne: OnzeCreativitijd/pixabay.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Tagi
Rekomendowane
Jak zapewnić w mieszkaniu dobrą wentylację?
/
Jak zapewnić w mieszkaniu dobrą wentylację?
Dlaczego warto zadbać o wymianę powietrza w domu? Jakie są niezbędne elementy wyposażenia wentylacji? Jak poprawnie czyścić przewód kominowy? Na te i inne pytania odpowiadamy w artykule.
Międzynarodowe Targi Poznańskie i Home Decor 2022 – znajdź inspirację do aranżacji Twojego domu!
/
Międzynarodowe Targi Poznańskie i Home Decor 2022 – znajdź inspirację do aranżacji Twojego domu!
Każdy stara się urządzić swoje wnętrze gustownie, ze smakiem i pomysłem. Mnóstwo pomysłów i inspiracji dotyczących aranżacji wnętrz znajdziemy na Międzynarodowych Targach Poznańskich Home Decor 2022!
Wirtualna centrala – kiedy z nich korzystać?
/
Wirtualna centrala – kiedy z nich korzystać?
Czy wiesz, czym jest wirtualna centrala? Sprawdź i przekonaj się, że może ułatwić Ci tworzenie relacji z klientami i budowanie konkurencyjności na rynku. Postaw na nowoczesne rozwiązania już dziś.