Zakup preferencyjny węgla — czyli jak działa ustawa węglowa?

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Czy wiesz, że można już składać wniosek o preferencyjny zakup węgla? Wypełnienie wniosku nie zajmie dużo czasu, a zysk może być naprawdę spory!

Skorzystaj z preferencyjnego zakupu węgla

Do 15 kwietnia 2023 r. można złożyć wniosek o zakup węgla od gminy za nie więcej niż 2000 zł za tonę. Cena jak na obecne realia jest bardzo dobra, dlatego jeśli jesteś uprawniony do dodatku węglowego i posiadasz piec, który jest zarejestrowany w CEEB (Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków), złóż do swojej gminy wniosek o zakup preferencyjny węgla. Możliwy jest też preferencyjny zakup węgla z gminy sąsiedniej lub od innego podmiotu, jednak wówczas poza wnioskiem konieczne jest przedstawienie odpowiedniego zaświadczenia. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

Zdj. główne: OnzeCreativitijd/pixabay.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Tagi
Rekomendowane
Jakie są typy lamp sufitowych?
/
Jakie są typy lamp sufitowych?
Lampy sufitowe są jednym z najważniejszych elementów aranżacji wnętrz. Są one nie tylko praktyczne, ale także stanowią dekoracyjny element każdego pomieszczenia. Dzięki lampom sufitowym możemy uzyskać odpowiednie oświetlenie w domu czy w biurze, które będzie służyło do pracy czy do relaksu. Na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów lamp sufitowych, które można dopasować do stylu pomieszczenia oraz indywidualnych preferencji.
Jakie korzyści oferuje sztukateria elewacyjna?
/
Jakie korzyści oferuje sztukateria elewacyjna?
Sztukateria elewacyjna to ozdoba elewacji budynku, która zyskuje coraz większą popularność w dzisiejszych czasach. Sztukateria elewacyjna może przybierać różne formy i kształty, od prostych listew po skomplikowane zdobienia. W tym tekście omówimy, jakie korzyści oferuje sztukateria elewacyjna.
Okna aluminiowe – co warto o nich wiedzieć?
/
Okna aluminiowe – co warto o nich wiedzieć?
Okna aluminiowe są popularnym wyborem ze względu na ich wytrzymałość, trwałość i elegancki wygląd.