Biuro Wirtualnej Polski wśród najlepszych projektów nieruchomości w Europie

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wirtualna Polska mieści się w już pod nowym adresem, przy ul. Żwirki i Wigury 16 w Warszawie. Za prezencję i funkcjonalność placówki firma otrzymała nagrodę Award Winner w międzynarodowym konkursie European Property Awards 2020-2021. Zobacz, czym wyróżnia się nowa siedziba WP.

Prestiżowy tytuł przyznało jury złożone ze 100 największych ekspertów branży. Nagrodę przyznano po raz 27. Wnętrza zostały zaprojektowane przez FBT Pracownię Architektury i Urbanistyki oraz Fruit Orchard Miastkowska Interior Design. Biuro jest częścią kompleksu składającego się z siedmiu budynków, jednych z najbardziej ekologicznych w stolicy. Powierzchnia tego imponującego lokalu jest aż o 2 tys. m2 większa niż dotychczasowe biuro. Nic w tym dziwnego; liczba zatrudnionych w spółce cały czas rośnie. A jeśli chodzi o pracowników, to jakie przestrzenie mają do dyspozycji? Klasyczne miejsca pracy przy biurku, greenzony, w których można wykonywać obowiązki w sąsiedztwie roślin, pokoje relaksu z grami i wygodnymi kanapami, czy wydzielone kuchnie i jadalnie.

Pracownicy Wirtualnej Polski nie pracują wyłącznie w stolicy Polski, dlatego też nowa nieruchomość składa się z wielu sal konferencyjnych wyposażonych w systemy do wideokonferencji. Oprócz tego w lokalu znajduje się też strefa Telewizji WP, scena, klub do spędzania czasu wspólnego oraz siłownia. Na każdym etapie projektu kluczowe było połączenie ergonomii i designu.

Czy ten opis nie brzmi jak idealne miejsce do pracy?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Wybieramy najlepsze systemy dociepleń
/
Wybieramy najlepsze systemy dociepleń
Chcesz ocieplić dom? Przeczytaj, o dostępnych systemach ociepleń.
Budowa domu w systemie kanadyjskim. Czy to się opłaca?
/
Budowa domu w systemie kanadyjskim. Czy to się opłaca?
Zamierzasz zbudować dom? Zastanawiasz się, jaką technologię wybrać? Sprawdź, czy budowa domu w stylu kanadyjskim rzeczywiście się opłaca!
Budowa domu – jakie produkty z hurtowni elektrycznej na pewno Ci się przydadzą?
/
Budowa domu – jakie produkty z hurtowni elektrycznej na pewno Ci się przydadzą?
Jednym z kluczowych aspektów przy budowie domu jest instalacja elektryczna.