Czy opłaca się inwestować w apartamenty w Tatrach Słowackich?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Góry kojarzone są przede wszystkim z męczącym zdobywaniem szczytów, lecz Tatry Słowackie oferują turystom dużo innych atrakcji m.in. baseny termalne i stoki narciarskie. Atrakcje turystyczne Tatr Słowackich przyciągają zagranicznych inwestorów jak magnes.

Apartamenty na Słowacji to dochodowy interes?

Apartamenty są jedną z najbardziej dochodowych inwestycji w Tatrach Słowackich. Takie nieruchomości znajdują się tuż za polską granicą, dlatego wielu Polaków korzysta z tego typu rozwiązania i kupuje apartamenty na wynajem.

Wyższy zwrot inwestycji dzięki atrakcjom turystycznym?

Tatry Słowackie są świetnym miejscem do odpoczynku dla fanów górskich wędrówek i jazdy na nartach. Turystów przyciągają do nich jak magnes aquaparki z wodami termalnymi. Najbardziej popularna jest Tatralandia w Liptowskim Mikułaszu dzięki podzieleniu strefy basenowej na dwie części: letnią i całoroczną. W tym aquaparku znajduje się m.in. 14 basenów i 30 zjeżdżalni wodnych.

Apartamenty przyciągają polskich inwestorów

Właściciel słowackiego biura nieruchomości Rellox stwierdził, że w 2020 roku wzrosło o 38% zainteresowanie Polaków apartamentami na Słowacji. Największą popularnością cieszą się nieruchomości w miejscowościach: Lipotowski Mikułasz, Lipotowski Jan i Donovaly.

>> Przeczytaj także: Nowy hotel powstanie w Zakopanem

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak wybrać idealne materiały do wykończenia twojego domu?
/
Jak wybrać idealne materiały do wykończenia twojego domu?
Podpowiadamy, jakie materiały wykorzystać do wykończenia domu, aby efekt końcowy był zarówno efektowny, jak i funkcjonalny. Poznaj najważniejsze zasady i trendy w aranżacji wnętrz.
Jak wybrać idealne meble do pokoju nastolatka?
/
Jak wybrać idealne meble do pokoju nastolatka?
Znajdź idealne meble, które wpasują się w pokoje nastolatków. Dowiedz się, jakie są najlepsze wybory pod względem stylu, funkcjonalności i komfortu.
Wąska działka. Co warto wiedzieć przed zakupem?
/
Wąska działka. Co warto wiedzieć przed zakupem?
Wąska działka jest wyzwaniem podczas budowy domu, ale nie tylko. Problematyczne może być też jej zagospodarowanie i ulokowanie poszczególnych stref w ogrodzie. Dowiedz się, jak rozwiązać ten problem.