Kompleks Varso z najwyższym budynkiem w Polsce

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Kompleks Varso w niedługim czasie będzie miał najwyższy budynek w Polsce i Europie. Cały kompleks został zaprojektowany przez Normana Fostera i HRA Architekci. 

Kompleks Varso

Budowa kompleksu Varso znajdującego się w warszawie przy ul. Chmielnej rozpoczęła się w 2016 roku, a według planów ma zakończyć się w tym roku. Cały kompleks składa się z trzech budynków: dwóch niższych Varso 1 i Varso 2 oraz ponad pięćdziesięciopiętrowego Varso Tower. Cały kompleks został zaprojektowany przez Normana Fostera i HRA Architekci.

Nowoczesne wyposażenie kompleksu

Kompleks Varso oferuje dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych powierzchni biurowych, restaurację oraz hotel. W Varso Tower znajdują się dwa tarasy widokowe na 49 i 53 piętrze. Na dachach każdego z budynków będą zielone tarasy dostępne cały czas dla pracowników.

Przeczytaj także: Projekt “II Linia metra w Warszawie” na jakim jest etapie?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Remont w mieszkaniu: Kluczowe kroki do udanego planowania i organizacji
/
Remont w mieszkaniu: Kluczowe kroki do udanego planowania i organizacji
Remont w mieszkaniu może być zarówno ekscytującym, jak i stresującym przedsięwzięciem. Właściwe planowanie i organizacja są kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w tej dziedzinie. 
Jak efektywne planowanie przestrzeni biurowej wpływa na produktywność zespołu?
/
Jak efektywne planowanie przestrzeni biurowej wpływa na produktywność zespołu?
Odkryj, jak odpowiednio zaprojektowane i zorganizowane miejsce pracy może zwiększyć produktywność zespołu. Dowiedz się, jak skuteczne zarządzanie przestrzenią biurową wpływa na komfort i efektywność pracy.
Tani dom w budowie. Jaki wybrać projekt?
/
Tani dom w budowie. Jaki wybrać projekt?
Budowa domu to kosztowne przedsięwzięcie. Dlatego warto wybrać projekt domu, który będzie tani w budowie. Łatwo go rozpoznać — dowiedz się jak!