Nowe inwestycje na Mokotowie

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Mokotów jest jedną z najchętniej wybieranych warszawskich dzielnic do zamieszkania. Urokliwe miejsca, szeroka oferta gastronomiczna, bogate zaplecze kulturalne oraz świetna komunikacja z resztą miasta sprawiają, że Mokotów jest szczególnie atrakcyjną częścią stolicy. Poznaj nowe inwestycje powstałe w tej dzielnicy.

Mokotów liczy ponad 218 tysięcy mieszkańców i jest tym samym najbardziej zaludnioną dzielnicą Warszawy. To chętnie wybierane miejsce do zamieszkania. W ostatnim czasie powstało tu wiele atrakcyjnych inwestycji. Oto kilka z nich.

Marina Mokotów

  • Developer: Dom Development
  • Data oddania: 1 kwietnia 2020

Zlokalizowana przy ulicy Żwirki i Wigury nowoczesna inwestycja obfituje w zieleń, jej przestrzeń sprzyja wypoczynkowi, a architekturę można określić jako kameralną. Znajduje się tu osiem budynków wielorodzinnych mających od 6 do 9 kondygnacji. Planowane jest 819 mieszkań o metrażu od 71 mkw. do 132 mkw. 

Zen Garden Mokotów

  • Deweloper: prestige.pl
  • Data oddania: 2 kwietnia 2020

Ta zielona inwestycja położona jest na Dolnym Mokotowie, w sąsiedztwie rezerwatu przyrody Jeziorka Czerniakowskiego. Kameralne osiedle składa się z sześciu 3-kondygnacyjnych budynków, w których mieści się 46 lokali mieszkalnych. Ich metraże liczą od 42 mkw. do 107 mkw., posiadają też balkony i tarasy.

Widoki Mokotów

  • Deweloper: Echo Investment
  • Data oddania: 1 kwietnia 2020

To kameralny apartamentowiec zlokalizowany na Starym Mokotowie, przy ulicy Puławskiej, na obrzeżach Parku Morskie Oko. Budynek liczy 8 kondygnacji oraz 78 mieszkań o metrażu od 29 mkw. do 148 mkw. Posiadają przestronne loggie i balkony.

Avore

  • Deweloper: Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.
  • Data oddania: 2 kwietnia 2020

Położone przy ulicy Cieszyńskiej kameralne osiedle Avore prezentuje wysoki standard budownictwa. Mieszczą się w nim dwa budynki o 6 kondygnacjach i łącznej liczbie 93 mieszkań. Lokale mają powierzchnie od 31 mkw. do 139 mkw. Przynależą do nich loggie, balkony i tarasy, a w niektórych mieszkaniach zainstalowano ogrzewanie podłogowe.

Moje Miejsce 

  • Deweloper: Echo Investment
  • Data oddania: 4 kwietnia 2020

Zlokalizowana pomiędzy ulicami Beethovena, Idzikowskiego i Bobrowiecką inwestycja Moje Miejsce składa się z pięciu budynków liczących od 4 do 6 kondygnacji. Mieści się w niej 243 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 44 mkw. do 108 mkw. Każdy z nich posiadać ma instalacje „inteligentnego domu”.

Zdj. główne: Tom Rumble/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak sprawić, aby Twoja firma z Gdańska znalazła się na pierwszej stronie wyszukiwarki internetowej?
/
Jak sprawić, aby Twoja firma z Gdańska znalazła się na pierwszej stronie wyszukiwarki internetowej?
Dla wszystkich firm bycie widocznym w sieci oznacza wyższe wyniki sprzedażowe i korzyści związane z budowaniem rozpoznawalności własnej marki. Niezależnie od branży, warto zainteresować się usługami związanymi z SEO, dzięki którym możliwe jest wypromowanie swojej strony internetowej i dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów.
Pożyczki gotówkowe bez prowizji. W jakim banku je dostaniemy?
/
Pożyczki gotówkowe bez prowizji. W jakim banku je dostaniemy?
Potrzebujesz wsparcia finansowego? Z pomocą przychodzą pożyczki gotówkowe bez prowizji proponowane przez banki. Sprawdź, gdzie znajdziesz taką opcję oraz na co zwrócić uwagę.
Rząd przyjął projekt tzw. pakietu mieszkaniowego
/
Rząd przyjął projekt tzw. pakietu mieszkaniowego
Rząd przyjął projekt „rynkowej części’’ pakietu mieszkaniowego. Co przewiduje nowe prawo?