Nowy hotel powstanie przy lotnisku w Krakowie

/
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Nowy hotel Golden Tulip powita swoich gości już początkiem września 2023 roku. Nowoczesny budynek będzie zlokalizowany 5 min samochodem od lotniska Kraków- Balice oraz węzła A4 i obwodnicy Krakowa.

Hotel w dobrej lokalizacji

Hotel Golden Tulip będzie w bardzo dobrej lokalizacji, tylko 5 minut jazdy samochodem od lotniska Kraków Balice, autostrady A4 i obwodnicy Krakowa. Nowy hotel dzięki swojej lokalizacji ma stać się bazą wypadową dla wszystkich odwiedzających miasto. Ośrodek zapewni wysoki standard noclegu dla wszystkich osób korzystających z linii lotniczych. Dla osób podróżujący samochodem będzie to świetne miejscem do postoju w trasie.

Główny inwestor hotelu Golden Tulip Grzegorz Olchawski, w jednym z udzielanych wywiadów podkreślił, że połączenie sił z Louvre Hotels Group było jedną z lepszych decyzji. Dzięki temu w Krakowie powstanie nowoczesny hotel zarządzany przez międzynarodową grupę hotelową. Mimo obecnego kryzysu ta grupa kapitałowa rozszerza swoją sieć, stając się drugą co do wielkości w Europie.

Nowatorskie rozwiązania w Krakowie

Nowoczesny hotel Golden Tulip będzie podzielony na trzy części:

  • hotelową,
  • restauracyjną,
  • konferencyjną.

Część restauracyjna i konferencyjna zlokalizowane są na niższych kondygnacjach, a część  hotelowa nad nimi. Takie rozmieszczenie ma zapewnić większy komfort wypoczynku przebywającym gościom.

Ten nowoczesny hotel oferuje 116 czterogwiazdkowych pokoi, w tym 2 apartamenty deluxe, 14 pokoi typu superior oraz 100 pokoi typu standard. Największe pomieszczenie w części konferencyjno-bankietowej może pomieścić aż 450 osób. Prócz niej hotel dysponuje pięcioma mniejszymi pokojami narad. 

>> Zobacz też: Nowy hotel powstanie w Zakopanem

Poprzez odpowiednie skomunikowanie z innymi częściami budynku sale w części konferencyjnej są wspaniałym miejscem na zorganizowanie sympozjów, wystaw, konferencji, prezentacji i koncertów. Osoby indywidualne mogą wykorzystać sale konferencyjne na rodzinne przyjęcia okolicznościowe np. wesela, komunie czy chrzciny.

Część restauracyjna hotelu obejmuje restaurację z tarasem oraz ogromne zaplecze kuchenne. Część gastronomiczna została zaprojektowana z myślą o gościach hotelowych oraz uczestnikach różnych wydarzeń firmowych i uroczystości indywidualnych. Restauracja będzie dostępna również dla klientów, którzy zgłodnieją w czasie podróży.

Nowoczesny parking przy hotelu

Parking przy hotelu Golden Tulip będzie przeznaczony dla samochodów osobowych i autokarów. Na terenie będzie znajdowało się stanowisko do ładowania samochodów elektrycznych. W obrębie znajdzie się także trasa, która umożliwi bezproblemowy dojazd wszystkich pojazdów, zarówno klientów, jak i serwisu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czy przestrzeń biurowa wpływa na kreatywność twojego zespołu?
/
Czy przestrzeń biurowa wpływa na kreatywność twojego zespołu?
Odkryj, w jaki sposób otoczenie pracownicze kształtuje kreatywność w zespole. Dowiedz się, jak optymalizować przestrzeń biurową dla pobudzania innowacyjności.
Jak wybrać zdrowe alternatywy dla tradycyjnych słodkości? Przewodnik po produktach niskobiałkowych i bez dodatku glutenu
/
Jak wybrać zdrowe alternatywy dla tradycyjnych słodkości? Przewodnik po produktach niskobiałkowych i bez dodatku glutenu
Znajdź zdrowe zamienniki dla tradycyjnych przysmaków! Odkryj produkty niskobiałkowe i bez dodatku glutenu, które pomogą Ci utrzymać zdrowe nawyki żywieniowe.
Biuro Wirtualnej Polski wśród najlepszych projektów nieruchomości w Europie
/
Biuro Wirtualnej Polski wśród najlepszych projektów nieruchomości w Europie
Nowoczesne i ekologiczne biuro polskiego serwisu internetowego doczekało się renomowanej nagrody. Zobacz, jak wyglądają wnętrza Wirtualnej Polski!