Szczepienia kluczem do powrotu imprez targowych?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pandemia wystawiła na ciężką próbę firmy działające w branży targowej i kongresowej. Jak będzie wyglądała kwestia organizacji imprez po wakacjach? Sprawdźmy prognozy ekspertów.

Branża targowa i turystyczna najbardziej poszkodowane przez pandemię

Koronawirus odbił się na wszystkich działach gospodarki, utrudniając funkcjonowanie przedsiębiorców targowych, organizatorów wydarzeń i biznesowych spotkań. Wielu z nich liczy na powrót do normalności zaraz po wakacjach. Jednak przyszłość branży w dobie pandemii wciąż jest niepewna i wymaga spełnienia wielu warunków, aby powrót do normy był możliwy.

O lekceważeniu branży targowej i MICE, które nie zostały uwzględnione w rządowym harmonogramie odmrażania gospodarki, wspomniał ostatnio Adam Abramowicz, Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców. Wystąpił on z prośbą do rządzących, aby zmobilizowali się do szybszego otwierania wszystkich gałęzi gospodarki. Jak pokazują najnowsze raporty, straty branży są naprawdę ogromne, już teraz przekraczają 2 miliardy złotych (po wakacjach będzie jeszcze gorzej).

Promocja szczepień szansą na poprawę sytuacji w branży targowej i MICE

Jak twierdzi profesor Robert Flisiak, przedsiębiorcy targowi i firmy zajmujące się organizacją konferencji powinny zaangażować się w promowanie szczepień, gdyż tylko w ten sposób podmioty te będą mogły jak najszybciej się otworzyć i wrócić do funkcjonowania na pełnych obrotach.

Przeczytaj też: https://propertylook.pl/newsy/w-jakich-miejscach-konieczna-jest-regularna-dezynfekcja/

Zdjęcie główne: Karolina Grabowska/pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak stworzyć piękną łazienkę?
/
Jak stworzyć piękną łazienkę?
Stwórz swoją wymarzoną łazienkę. Odkryj, jak wykorzystać szklane mozaiki.
Jak wykorzystać różne typy płytek do stworzenia unikalnego stylu we wnętrzach
/
Jak wykorzystać różne typy płytek do stworzenia unikalnego stylu we wnętrzach
Odkryj unikalne sposoby wykorzystania różnych typów płytek podłogowych i ściennych w aranżacji wnętrz. Dowiedz się, jak za pomocą płytek ceramicznych, kamiennych i mozaikowych stworzyć osobisty styl we wnętrzach.
Jakie zalety ma ekogroszek, a jakie pellet?
/
Jakie zalety ma ekogroszek, a jakie pellet?
W dzisiejszych czasach znalezienie taniego i jak najbardziej wydajnego opału jest dla wielu osób priorytetem. Poznaj zalety pelletu drewnianego oraz ekogroszku, jako alternatywnych sposobów na opalanie domu w sezonie grzewczym.