Targi mieszkań i domów Poznań 2022 – czy warto się wybrać?

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Targi mieszkaniowe to świetna okazja, aby zapoznać się z ofertą deweloperów czy porozmawiać z pośrednikami, architektami i projektantami wnętrz.

W dniach 24–25 września na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się kilka imprez. Będziemy mieli okazję odwiedzić Poznańskie Targi Książki, targi edukacyjne, a także targi mieszkań i domów. Jeśli zastanawiasz się nad kupnem własnego gniazdka, to takie wydarzenie może Ci pomóc podjąć decyzję. Na targach spotkasz najlepszych specjalistów z branż mieszkaniowej i finansowej, z którymi porozmawiasz o zakupie lub wynajmie nieruchomości czy uzyskasz porady w zakresie kredytów i finansowania bądź projektowania wnętrz. Osoby biorące udział w targach zyskają możliwość zdobycia rabatów i wzięcia udziału w promocjach wystawców. Warto również skorzystać z oferty seminariów i prelekcji. 

Szczegóły wydarzenia nie są jeszcze znane, ale można już kupić bilety wstępu. Ich koszt wynosi 10 zł za osobę.

Zdj. główne: 12019/pixabay.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak dbać o stan nieruchomości komercyjnej?
/
Jak dbać o stan nieruchomości komercyjnej?
By zarabiać na nieruchomościach komercyjnych, należy utrzymywać je w jak najlepszej kondycji przez wiele lat. Podpowiadamy, w jaki sposób dbać o komercyjne budynki.
Czy piec na drewno to ekologiczne rozwiązanie dla twojego domu?
/
Czy piec na drewno to ekologiczne rozwiązanie dla twojego domu?
Poznaj korzyści i wady ogrzewania domu piecem na drewno. Czy jest to ekonomiczne i przyjazne dla środowiska rozwiązanie? Dowiedz się więcej czytając nasz artykuł.
O czym pamiętać, odbierając mieszkanie od dewelopera?
/
O czym pamiętać, odbierając mieszkanie od dewelopera?
O czym musimy pamiętać, gdy odbieramy mieszkanie od dewelopera? Podpowiadamy, na co zwrócić szczególną uwagę podczas odbioru lokalu.