Targi mieszkań i domów Poznań 2022 – czy warto się wybrać?

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Targi mieszkaniowe to świetna okazja, aby zapoznać się z ofertą deweloperów czy porozmawiać z pośrednikami, architektami i projektantami wnętrz.

W dniach 24–25 września na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się kilka imprez. Będziemy mieli okazję odwiedzić Poznańskie Targi Książki, targi edukacyjne, a także targi mieszkań i domów. Jeśli zastanawiasz się nad kupnem własnego gniazdka, to takie wydarzenie może Ci pomóc podjąć decyzję. Na targach spotkasz najlepszych specjalistów z branż mieszkaniowej i finansowej, z którymi porozmawiasz o zakupie lub wynajmie nieruchomości czy uzyskasz porady w zakresie kredytów i finansowania bądź projektowania wnętrz. Osoby biorące udział w targach zyskają możliwość zdobycia rabatów i wzięcia udziału w promocjach wystawców. Warto również skorzystać z oferty seminariów i prelekcji. 

Szczegóły wydarzenia nie są jeszcze znane, ale można już kupić bilety wstępu. Ich koszt wynosi 10 zł za osobę.

Zdj. główne: 12019/pixabay.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Kiedy konieczna jest ekspertyza budowlana?
/
Kiedy konieczna jest ekspertyza budowlana?
Budujesz lub remontujesz dom? Dowiedz się, w jakich sytuacjach konieczne będzie przeprowadzenie ekspertyzy budowlanej.
Jak przygotować nieruchomość do sprzedaży?
/
Jak przygotować nieruchomość do sprzedaży?
Pandemia zmieniła gospodarkę, zmieniła także rynek nieruchomości i zasady kupna - sprzedaży obiektów. Zobacz jak dobrze przygotować nieruchomość do sprzedaży i szybciej przeprowadzić transakcję
Jak dobrać klamkę oraz zamek do furtki i bramy? – porady przydatne w zabezpieczeniu posesji
/
Jak dobrać klamkę oraz zamek do furtki i bramy? – porady przydatne w zabezpieczeniu posesji
Brama wraz z ogrodzeniem to elementy zdolne nadać estetykę każdej posesji. Często jednak inwestorzy zapominają o najważniejszej rzeczy, a mianowicie bezpieczeństwie. Bagatelizują oni tym samym dobór zamków i solidnych klamek, czym jedynie zachęcają złodzieja do potencjalnej próby włamania.