Międzynarodowe Targi Poznańskie i Home Decor 2022 – znajdź inspirację do aranżacji Twojego domu!

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Szukasz inspiracji do ciekawej aranżacji wnętrza swojego domu? Odwiedź Międzynarodowe Targi Poznańskie Home Decor 2022, gdzie odkryjesz niezliczoną ilość pomysłów!

Międzynarodowe Targi Poznańskie Home Decor 2022 odbędą się w dniach 16–19 maja. Podczas wydarzenia można będzie zobaczyć najnowsze kolekcje oświetlenia, dekoracji, mebli, ceramiki, szkła i innych artykułów niezbędnych do wyposażenia wnętrz. 

Współczesne trendy wnętrzarskie zostaną zaprezentowane nie tylko na ciekawych ekspozycjach, ale też podczas warsztatów i spotkań z profesjonalistami. 

Podczas targów będzie też pokazywana elektronika użytkowa, dzięki czemu odwiedzający będą mieli okazję do poznania innowacyjnych rozwiązań także w tym zakresie. 

Jedno jest pewne – będzie kompleksowo, ciekawie i inspirująco. Jeśli chcesz urządzić ze smakiem swoje wnętrze, by nie tylko prezentowało się wyjątkowo, ale też było funkcjonalne – udział w targach na pewno Ci w tym pomoże!

Bilety do kupienia online lub w kasie przed wejściem.

Zdj. główne: Product School/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Obsługa prawna przedsiębiorców – jakich spraw może dotyczyć?
/
Obsługa prawna przedsiębiorców – jakich spraw może dotyczyć?
Obsługa prawna przedsiębiorców to nieodłączny element prowadzenia działalności gospodarczej. Dotyczy ona szerokiego spektrum spraw, począwszy od kwestii związanych z rejestracją firmy, poprzez zagadnienia związane z prawem pracy, podatkami, aż po sporządzanie umów handlowych i negocjacje z kontrahentami.
Pierwszy w Polsce dom z dachem solarnym powstał w Łodzi
/
Pierwszy w Polsce dom z dachem solarnym powstał w Łodzi
Budujesz dom i próbujesz dbać o ekologię? Sprawdź, na czym polega dom z dachem solarnym. Może to właśnie Ty będziesz jego drugim posiadaczem w Polsce?
W tych wnętrzach warto zawiesić obrazy
/
W tych wnętrzach warto zawiesić obrazy
Zastanawiasz się, w jaki sposób ozdobić swoje mieszkanie, aby nadać mu indywidualnego charakteru? Podpowiadamy, jak udekorować sypialnię, salon oraz kuchnię przy pomocy obrazów.