Międzynarodowe Targi Poznańskie i Home Decor 2022 – znajdź inspirację do aranżacji Twojego domu!

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Szukasz inspiracji do ciekawej aranżacji wnętrza swojego domu? Odwiedź Międzynarodowe Targi Poznańskie Home Decor 2022, gdzie odkryjesz niezliczoną ilość pomysłów!

Międzynarodowe Targi Poznańskie Home Decor 2022 odbędą się w dniach 16–19 maja. Podczas wydarzenia można będzie zobaczyć najnowsze kolekcje oświetlenia, dekoracji, mebli, ceramiki, szkła i innych artykułów niezbędnych do wyposażenia wnętrz. 

Współczesne trendy wnętrzarskie zostaną zaprezentowane nie tylko na ciekawych ekspozycjach, ale też podczas warsztatów i spotkań z profesjonalistami. 

Podczas targów będzie też pokazywana elektronika użytkowa, dzięki czemu odwiedzający będą mieli okazję do poznania innowacyjnych rozwiązań także w tym zakresie. 

Jedno jest pewne – będzie kompleksowo, ciekawie i inspirująco. Jeśli chcesz urządzić ze smakiem swoje wnętrze, by nie tylko prezentowało się wyjątkowo, ale też było funkcjonalne – udział w targach na pewno Ci w tym pomoże!

Bilety do kupienia online lub w kasie przed wejściem.

Zdj. główne: Product School/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Gdzie zgłosić się o pomoc prawną?
/
Gdzie zgłosić się o pomoc prawną?
Kiedy napotykamy na problemy prawne, zwykle nie wiemy, gdzie szukać pomocy. Czy powinniśmy zgłosić się do adwokata, radcy prawnego czy może do organizacji świadczących bezpłatne porady prawne? Warto znać swoje opcje i wiedzieć, gdzie znaleźć profesjonalną pomoc.
Akcja „Mieszkanie Plus” w Nowym Targu
/
Akcja „Mieszkanie Plus” w Nowym Targu
Rządowy program „Mieszkanie Plus” ruszył. Przeczytaj o najnowszej inwestycji w Nowym Targu.
Jakie mieszkanie dla rodziny 2+1?
/
Jakie mieszkanie dla rodziny 2+1?
Chcesz kupić mieszkanie dla swojej trzyosobowej rodziny? Przekonaj się, jakie rozwiązania będą najlepsze dla różnych układów rodzinnych.