Międzynarodowe Targi Poznańskie i Home Decor 2022 – znajdź inspirację do aranżacji Twojego domu!

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Szukasz inspiracji do ciekawej aranżacji wnętrza swojego domu? Odwiedź Międzynarodowe Targi Poznańskie Home Decor 2022, gdzie odkryjesz niezliczoną ilość pomysłów!

Międzynarodowe Targi Poznańskie Home Decor 2022 odbędą się w dniach 16–19 maja. Podczas wydarzenia można będzie zobaczyć najnowsze kolekcje oświetlenia, dekoracji, mebli, ceramiki, szkła i innych artykułów niezbędnych do wyposażenia wnętrz. 

Współczesne trendy wnętrzarskie zostaną zaprezentowane nie tylko na ciekawych ekspozycjach, ale też podczas warsztatów i spotkań z profesjonalistami. 

Podczas targów będzie też pokazywana elektronika użytkowa, dzięki czemu odwiedzający będą mieli okazję do poznania innowacyjnych rozwiązań także w tym zakresie. 

Jedno jest pewne – będzie kompleksowo, ciekawie i inspirująco. Jeśli chcesz urządzić ze smakiem swoje wnętrze, by nie tylko prezentowało się wyjątkowo, ale też było funkcjonalne – udział w targach na pewno Ci w tym pomoże!

Bilety do kupienia online lub w kasie przed wejściem.

Zdj. główne: Product School/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak wybrać idealne prześcieradło dla malucha na leżak przedszkolny?
/
Jak wybrać idealne prześcieradło dla malucha na leżak przedszkolny?
Odkryj praktyczne porady na temat wyboru idealnego prześcieradła dla malucha na leżak przedszkolny, uwzględniając komfort, bezpieczeństwo i łatwość utrzymania czystości.
Czym jest mapa zasadnicza i ile kosztuje?
/
Czym jest mapa zasadnicza i ile kosztuje?
Kliknij i zobacz niezbędne informacje o mapie zasadniczej – m.in. do czego jej potrzebujesz i kto ją wydaje.
Muchy i mole – jak się ich pozbyć?
/
Muchy i mole – jak się ich pozbyć?
Muchy i mole to wyjątkowo nieproszeni goście. Jak pozbyć się ich z domu? Poznaj nasze sprawdzone sposoby na dom wolny od insektów.