Wizjery 2021. Kto został laureatem?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Znamy laureatów konkursu Wizjery 2021. Rozdano nagrody za najlepsze fotografie i filmy prezentujące nieruchomości. 

To już szósta edycja konkursu Wizjery, organizowanego w ramach Dnia Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami, który odbywa się cyklicznie 30 marca. Bieżąca edycja została zorganizowana przez Morizon.pl i Gratka.pl.

Inicjatywa ma promować i nagradzać dobre praktyki prezentacji nieruchomości na sprzedaż lub wynajem, stawiające na najwyższą jakość.W tegorocznej edycji konkursu pojawiło się niemal 150 zgłoszeń fotograficznych i blisko 100 prezentacji w formie wideo. 

Nagrody w konkursie Wizjery 2021

Nagrodą dla zwycięzców w kategoriach „Zdjęcia” i „Wideo” była kamera 360 Ricoh Theta Z1 o wartości 4200 zł, kampania promocyjna w serwisach Facebook i Instagram za sumę 1500 zł oraz publikacja artykułu o nagrodzonej pracy na stronach Morizon.pl i Gratka.pl.

Dla zdobywców  drugiego i trzeciego miejsca przygotowano kamery 360 Ricoh Theta SC2 o wartości 1200 zł, a także kampanie promocyjne w serwisie Facebook za sumę 1000 zł oraz w serwisie Instagram za 500 zł.

Wizjery 2021 – najlepsze fotografie

Pierwsze miejsce w kategorii „Fotografia” tegorocznej edycji konkursu Wizjery zdobyły Białe Lwy z prezentacją mieszkania na Tarnobrzeskiej w Warszawie. Nagroda przyznana przede wszystkim za dobrą praktykę home stagingu oraz uchwycenie na fotografiach „duszy” wnętrza.

Laureatem drugiego miejsca tej samej kategorii była K2 Group Sp. z o.o. z dwupokojowym apartamentem nowej inwestycji Ilumino II w Łodzi. Doceniono troskę o detale, kompletne informacje o każdym pomieszczeniu i wysoką jakość zdjęć. 

Trzecie miejsce ex aequo zajęło Biuro na Miarę i agencja Place4You Nieruchomości Wrocław.

Wizjery 2021 – najlepsze wideo

Laureatem pierwszego miejsca w kategorii „Wideo” był Nowodworski Estates z prezentacją domków z bali nad Jeziorem Czorsztyńskim.

Drugie miejsce zajęli GlobTreter Nieruchomości z kawalerką na Brzeskiej 18 w Warszawie. Nagrodzono pomysł na rozpoczęcie filmu od lokalizacji nieruchomości.

Trzecie miejsce w kategorii „Wideo” zdobył Piotr Zielonka z prezentacją domu nad Jeziorem Rożnowskim. Doceniono wykonanie ujęć o różnych porach dnia.

Zdj. główne: Ariel/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Poradnik użytkownika – jak wybrać wymarzone meble do ogrodu
/
Poradnik użytkownika – jak wybrać wymarzone meble do ogrodu
Odkryj, jak wybrać idealne meble do ogrodu, które będą zarówno stylowe, jak i funkcjonalne. Dowiedz się, na co zwracać uwagę, aby cieszyć się komfortem i relaksem na świeżym powietrzu.
Poliwęglan lity: Wielofunkcyjny materiał na miarę XXI wieku
/
Poliwęglan lity: Wielofunkcyjny materiał na miarę XXI wieku
Poliwęglan lity to wielofunkcyjny materiał o niezwykłych właściwościach. Odkryj jego zastosowania w przemyśle, architekturze i motoryzacji.
Radcy prawni i adwokaci – co mają ze sobą wspólnego?
/
Radcy prawni i adwokaci – co mają ze sobą wspólnego?
Radcy prawni i adwokaci: Profesjonaliści prawa z różnymi specjalizacjami, ale wspólnym celem - obrona praw i interesów klientów.